Voestalpine

(04.08.2014)

VADEMSAŞ Voestalpine Kardemir Demiryolu Sistemleri San. Tic. AŞ.

VADEMSAŞ Türkiye’de son teknoloji ile demiryolları, metro ve tramvay makas sistemleri üzerinde çalışan bir firmadır. Kişiye özel çözümler sunarak yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak bizim hedefimizdir ve buda başarımızın temelidir.

VADEMSAŞ; voestalpine, Karabük Demir Çelik Fabrikaları (Kardemir), Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları (TCDD) arasında ortak girişim olarak 2010 yılında kurulmuş 2011 yılında Çankırı’da üretime başlamıştır.

Dünyada lider makas ve makas sistemleri üreticisi olarak bilinen VAE 'nin Çankırı fabrikası, Avrupa ve dünya standartları göz önüne alınarak inşa edilmiştir. VADEMSAŞ tasarım departmanı ile, Avusturya Zeltweg'deki VAE Ltd.'in tasarım departmanı doğrudan bağlantılıdır. Teknik çözümler VAE yönetimi önderliğinde, tasarımı yapılmış ve yayınlanmıştır. Bu teknik çözümler, başarılı bir biçimde gelişimini garanti etmektedir.

Kalite Yönetim Sisteminde EN ISO 9000:2008 ,ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007 uygulanmaktadır.

VADEMSAŞ makas ve makas sistemlerinin demonte ve önceden monte edilmiş geçiş cihazları ile teslim edilmektedir. Buda demiryolunda montajın tam zamanında hızlı bir şekilde yapılabilmesini ve yüksek demiryolu kullanılabilirliğini sağlamaktadır.

Ürünler:

VADEMSAŞ, her türlü yüksek hız, ağır yük, karışık trafik komplike ve hafif demiryolu uygulamalar için makas ve makas sistemlerini sunmaktadır.

Demiryolu sistemini en iyi duruma getirmek ve gelecekte ulaşımla ilgili oluşabilecek komplike ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmak Vademsaş'ın misyonudur. Hedefi ; Tüm faaliyet ve gelişmelerinin sürekliliğidir.

Bugünün vizyonlarını ileride yerine getirebilmek için, yenilikçi, akıllı ürünler ve hizmetler geliştirmek.

En ağır yükler için uygun çözümler

Ulaşım kolaylığınızı önemsiyoruz.

Tüm taleplere yönelik Vinyol makasları

Modern oluklu ray teknolojisi

Bireysel müşteri gereksinimleri için özel demiryolu bileşenleri

Geleceğin yenilikçi yüksek hız teknolojisi

VADEMSAŞ hizmetleri - Lojistik / JIT

Hizmetler:

1-Montaj Desteği

Makası, üreticisinin kendisinden daha iyi kim bilir?

2-Makas Hizmeti

Planlamadan bakıma: tek bir kaynaktan hizmet

3-Makasın Taşlanması

Bütünsel - ekonomik – bireysel

4-Lojistik / JIT

Sistem Zekası - Yenilikçi, modüler yapılı makas sistem elemanları, makas gelişimi ile ilgili yeni bir dönem oluşturmaktadır.
 

İletişim:

VADEMSAŞ–Voestalpine Kardemir Demiryolu Sistemleri A.Ş.

A.H.R. Mahallesi Çankırı-Ankara Karayolu 3.Km.
TCDD Makas Fabrikası Yanı
18200 Merkez / Çankırı
TÜRKİYE

Telefon: +90 3762137373
Fax: +90 3762127755