Tünelcilik Fuarı

(15.04.2014)

Türkiye’de ilk kez düzenlenecek olan Tünel Yapım Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı olan “Tunnel Expo Turkey”, 28 – 31 Ağustos 2014 tarihlerinde İstanbul’da yapılacak. Demos Fuarcılık ve Tünelcilik Derneği (TÜNELDER) tarafından organize edilen fuar etkinliği, 4 gün boyunca Yeşilköy’deki İstanbul Fuar Merkezi’nde, dev sektör temsilcilerini ağırlayacak.

Milyar Euro’luk Yatırımlar Bu Fuarda

Türkiye’de son yıllarda büyük yatırımlar yapılan karayolu ve metro tünellerinin planlaması, inşası ve kullanımında gerekli olan her türlü makine, teçhizat ve ekipman üreticilerinin yanı sıra mühendislik – müteahhitlik şirketlerinin de ilgi gösterdiği Tünelcilik Fuarı, dev bir sektör olan inşaat ve yapı sanayi tarafından şimdiden büyük ilgi görüyor.

İş Makinalarından, TBM üreticilerine, yapı kimyasalcılarından delme patlatma sistemlerine, proje firmalarına kadar birçok alanda faaliyet gösteren şirketler, Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek olan etkinlik için yerlerini almaya başladı.
Son yıllarda ülkemizde bu alanda yapılan yatırımlarla birlikte, Türkiye’nin yanı sıra yurtdışından da birçok firma temsilcisi, gerek katılımcı gerekse de ziyaretçi olarak bu fuarı merakla ve ilgiyle beklemektedir.

Tünelcilik Derneği’nin fuar süresince düzenleyeceği kısa kurslarda ise, sektörün önde gelen temsilcileri ve akademisyenler, yeni teknolojileri ve bilgilerini, katılımcılara aktaracaklar.

Tunnel Expo Turkey 2014, 28 – 29 – 30 ve 31 Ağustos tarihlerinde Yeşilköy’de İstanbul Fuar Merkezi 9. Ve 10. Salonlarda yapılacak olup 10:00 – 18:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecektir.

Katılım ve davetiye için; www.demosfuar.com.tr

www.tunnelexpoturkey.com