Teker Çemberi Sökme Cihazı

(14.10.2014)

Tekerlek Seti Teker Çemberi Sökme Cihazı

Söküm işlemi otomatik olarak yapıldığı için tekerlek setine zarar vermez. Söküm işlemi 15 dakika içerisinde tamamlanmaktadır.

Tekerlek Profil Ölçüm Sistemi

Tekerlek yüzeyindeki sürtünmelerden dolayı meydana gelen aşınmaları tekerlek trenden sökülmeden ve tren hareket halindeyken otomatik olarak ölçen sistemdir.

SPE Zeminaltı Ultrasonik Tekerlek Ultrasonik Muayene Sistemi

Tekerlek setinin tren üzerinden sökülmesine gerek olmadan tam otomatik olarak çatlak muayenesi yapılır. Kullanılan yazılım anormal aşınmalardaki değerli bilgi olan zayıf nokta analizini yapabilmektedir.HPE 30-90 İçi Boş Aks Ultrasonik Muayene Sistemi

İçi boş akslardaki çatlakların teşhisi için  tam otomatik ultrasonik muayene sistemidir. Tekerlek setinin tren üzerinden sökümüne gerek olmadan muayene işlemi yapılır. Gelişmiş yazılımı sayesinde hatalı akslar sistem tarafından otomatik olarak belirlenerek olası operatör hataları engellenmektedir. Her bir aksın muayenesi yaklaşık 15 dakika içerisinde tamamlanmaktadır.WIESEL Tam Otomatik Hareketli Ultrasonik Tekerlek Muayene Sistemi

Tekerlek setinin tren üzerinden sökülmeden sistem üzerinden geçişi esnasında tam otomatik ölçüm yapılır.
Diagnostik sistem
Ultrasonik çatlak testi,
Rotasyon ve profil ölçümü kombinasyonları şeklinde kullanılabilir.

AURA Tam Otomatik Ultrasonik Tekerlek Muayene Sistemi

Trenden sökülmüş olan tekerlek setinin yatay, dikey, ve hacimsel hatalarının ultrasonik muayenesi yapılır. Muayenelerde Ultrasonik ve Edyy current yöntemi kullanılmaktadır.

İçi Boş Aks Ultrasonik Muayene Sistemi

İçi boş akslardaki çatlakların teşhisi için  tam otomatik ultrasonik muayene sistemidir. Tekerlek setinin tren üzerinden sökümüne gerek olmadan muayene işlemi yapılır. Gelişmiş yazılımı sayesinde hatalı akslar sistem tarafından otomatik olarak belirlenerek olası operatör hatası engellenmektedir.

İçi Dolu Aks Ultrasonik Muayene Sistemi

İçi dolu akslardaki çatlakların teşhisi için  yarı otomatik ultrasonik muayene sistemidir. Tekerlek setinin tren üzerinden sökümüne gerek olmadan muayene işlemi yapılır. Gelişmiş yazılımı sayesinde hatalı akslar sistem tarafından otomatik olarak belirlenerek olası operatör hataları engellenmektedir.AFIWEB Tam Otomatik Ultrasonik Tekerlek Muayene Sistemi


Tren tekerleklerindeki çatlakların tren üzerinden sökülmeden güvenli ve sistematik bir şekilde muayenesini sağlayan sistemdir. Geliştirilmiş yazılım sayesinde veri saklama raporlama ve tekrar gözden geçirme işlemleri yapılabilmektedir.

Epsilon-NDT Endüstriyel Kontrol Sistemleri SAN. ve TİC. A.ŞAdres: 19 Mayıs Mahallesi Dr. Şevket Bey Sokak Polat Çiftçiler Apt.
3/A.B 34360 Şişli / İstanbul
Telefon: +90 (212) 219 03 73
Faks:  +90 (212) 219 03 84
E-posta: [email protected]
Web: www.epsilon-ndt.com