Proje Yönetimi

(06.06.2015)

Prota müşterilerine yenilikçi yönetim teknikleri kullanarak istekleri doğrultusunda bütün desteği sağlar. 
 
Prota, bağımsız müşavirlik hizmetlerinde, proje yönetimi çerçevesinde proje planlaması, maliyet ve süre kontrolü, kalite güvencesi ve kontrolü, sözleşme yönetimi, mimari, inşaat, yapısal, elektrik ve makine mühendisliği kapsamında özel teknik uzmanlık sunar. Uzmanlık alanlarında sunulan yaratıcı, çağdaş ve stratejik çözümler müşterilerimizin hedeflerine ulaşmasında yardımcı olur. 
 
Müşavirlik hizmetleri, ihale öncesi aşamalarda ihale dokümanı ve teknik şartnamelerin hazırlanması, tekliflerin değerlendirilmesi, sözleşmeden sonra ise sözleşme yönetimi, yapım kontrollüğü ve kalite yönetimi ile devam ederek, işletme ya da kesin kabul sürecine kadar devam eder.
FIDIC, EFCA ve TürkMMMB üyesi Prota, kontrollük ve müşavirlik hizmetlerinde ulusal şartnamelerle birlikte ağırlıklı olarak FIDIC Şartnamelerini, yerel ve uluslararası yapım standartlarını kullanmaktadır. 
 
Prota, müşavirlik ve kontrollük çalışmalarında, proje sürecinde sürdürebilir çözümlerin uygulanmasında, çevre koruma ilkelerine, insan haklarının ana değerlerine ve çalışan haklarına ve yolsuzluk karşıtlığına ayrı bir önem ve saygıyla görev edinmiştir. 

Prota Mühendislik
www.prota.com.tr