Kesici takımlar

(22.06.2013)

KESİCİ TAKIMLAR

Torna Operasyonları

Yeni sert metal kaliteleri ve modern talaş kırıcı geometrileri ile Böhler Sert Maden geniş uygulama aralığına hitap ederek maliyetlerinizi aşağıya çekiyor.
Böhler Sert Maden bütün torna operasyonları için en uygun çözümleri sunuyor ; çelik işleme,alüminyum işleme,döküm işleme ve işlenmesi zor olan süper alaşımlar gibi farkı malzeme gruplarında kullanılabilen çeşitli sert metal kaliteleri ile ihtiyaçlarınıza cebap veriyoruz. 

Hatta bütün özel ihtiyaçlarınız için geniş uygulama aralığında çözüm üretiyoruz. 
• Standart Torna Uçları (ISO)
• Kesme - Kanal açma uçları
• Diş Açma UçlarıFrezeleme
Türkiye'deki tek MT-CVD kaplama ünitesine sahip olan Bohler, çeşitli altyapılar ve farklı PVD kaplama metodları ile standart ISO uçlarının yanısıra çok sayıda özel freze uçları da imal edilmektedir. 
Standart ISO uç listemiz için lütfen "Frezeleme için Mekanik Sıkmalı Uçlar ve Takımlar" kataloğumuza bakınız.Demir Çelik Endüstrisi 

Konusunda ülkemizin tek üretici firması olan BÖHLER SERT MADEN günümüz imalat sanayisinin önemli ara mamullerinden biri olan sert metal ürünlerin imalatını gerçekleştirmek amacıyla 1967 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Dünyada sert metal üretimini gerçekleştiren ilk iki firmadan birisi olan Boehlerit/Avusturya iştiraki ile faaliyete geçen Böhler Sert Maden, en son teknolojiye uygun üretim imkanları ve güçlü servis teşkilatı ile ülkemizin yanısıra uluslararası pazarlarda da kalitesini kanıtlamıştır. 

Demir-çelik endüstrisi başta olmak üzere endüstrinin bir çok alanında ihtiyaç duyulan sert metal ürünlerin imalatını yapmaktadır. Özellikle kenar frezeleme, alın tornalama, iç/dış çapak alma, kabuk soyma ve ağır işlem operasyonlarında kullanılan sert metal kesici uçlar konusunda çok geniş ürün yelpazesine sahiptir. 

Böhler Sert Maden, üstün teknolojisi ve bilgi birikimi ile müşterilerinin standart dışı, özel imalat gerektiren ihtiyaçlarını da karşılayabilmektedir.

Krank İşleme Takım ve Uçları 

Böhlerit krank ve mil işleme takım ve uçların üretiminde dünyanın en büyük üç firmasından bir tanesidir. Birçok otomobil üreticisi firma Böhlerit'in mühendislik tecrübelerinden ve ekonomik çözümlerinden faydalanarak bunun avantaja çevirmektedir. Böhlerit otomobil endüstrisindeki krank işlemelerin çözüm ortağı olmasından gurur duymaktadır.ÖZTEKİN TEKNİK SERVİS EKİPMANLARI LTD. ŞTİ.
Erciyes İşyerleri Sit. 4.Cad. No:26 Macunköy / ANKARA
Tel : 0 312 397 91 11  Fax : 0312 397 89 98
E-Posta : [email protected]                 
Web : www.oztekinticaret.com