Gedik Kaynak

(12.12.2014)

1963 yılında kurulmuş olan GEDİK KAYNAK, yıllık 90.000 ton örtülü kaynak elektrotları, gazaltı , tozaltı ,özlü tip kaynak telleri , redresörler, ,gazaltı , tozaltı kaynak makineleri , inverter tip kaynak makineleri ve kaynak jeneratörleri üretmektedir. Şirket, robotik kaynaklı çözüm uygulamalarıyla kaynak otomasyonu konusunda da hem iç pazar hem dış pazara yönelik üretim ve satış faaliyetleri gerçekleştiren Türkiye' nin lider kaynak kuruluşudur.

GEDİK KAYNAK, İstanbul Pendik Şeyhli' de 75.000 m2' lik bir alana kurulu tesislerinde, kaynak sarf malzemelerindeGEKA, kaynak makinelerinde ise GeKaMac uluslararası ve tescilli markalarıyla çok geniş bir yelpazede ürünler sunmaktadır. 

GEDİK KAYNAK, kaynak malzemesi üretim faaliyetlerinin yanı sıra satış sonrası hizmet, eğitim, yedek parça, yurt içi ve yurtdışı hizmetleriyle çalışmalarını sürdürmektedir. Bu çalışmalar, uzun yılların deneyimi ve sınırsız özveri ile yürütülmekte olup, müşterilerinin istekleri doğrultusunda alternatif çözümlerle özel ürünler üretebilme ve istenilen zamanda sevk edebilme kabiliyetiyle, müşterilerinin çözüm ortağı olarak 7/24 hizmet vermektedir. 

Bir dünya markası olan GEDİK KAYNAK, kendisine ait know-how ve teknolojisi ile tüm sektörlere yönelik ürün ve hizmetlerini sürekli geliştirme ve iyileştirmeye yönelik çalışmalar yapmaktadır. Gerçekleştirilen AR-GE çalışmaları uzman ekipler tarafından modern ve tam donanımlı laboratuarlarda sürdürülmektedir. GEDİK KAYNAK, müşteri istekleri doğrultusunda yapılan çalışmaların sonucu olarak ortaya çıkan yeniliklerle kalıcı çözümler üretmekte, yurt içi ve yurt dışındaki büyük projelere yüksek kaliteli ürünler vermektedir.

GEDİK KAYNAK proje mühendisi ekibi, hem ürün hem de uygulama olarak kaynak sektöründe gerçekleştirdiği özel çalışmalarla müşteri odaklı ve stratejik ortak olgusuyla hizmet vermektedir. 

GEDİK KAYNAK üretimlerinde ve hizmetlerinde kullanılan tüm malzemeler giriş, proses ve son kontrol aşamalarında tam donanımlı ve modern laboratuarlarda test edilir. Bu süreçler ilk aşamasından sonuna dek ISO 9001-2008 kalite sistemine göre yakından izlenir ve kayıt altına alınır. GEDİK KAYNAK var olan kalite sistemi yanında tüm ürünlerine yönelik uluslararası sertifikaları ve onay belgelerine sahip olup standartlar gereği bu belgeler her yıl yenilenmektedir. 

GEDİK KAYNAK tüm ülkeye yayılmış konularında uzman satış elemanları ve bayilikleri ile tüm sektörlerin yanı başında olup, onlarla çözüm ortağı esasında çalışmaktadır. 

GEDİK KAYNAK, GEKA markalı yüksek kaliteli kaynak elektrotları, gaz ve toz altı telleri, ve özlü teller ile kendi AR-GE çalışmalarının ürünlerini yurt içi ve 70 ülkenin üzerinde dış satım ağı ve kapasitesi ile pazarlamaktadır. GEDİK KAYNAK için Avrupa pazarı stratejik bir öneme sahiptir. Sektörler bazında ürün ve hizmette sınır tanımayan GEDİK KAYNAK, ürünlerine sürekli yenilerini katmaktadır. 

GEDİK KAYNAK, uluslar arası teknolojik gelişmeleri yakından takip ederken, kaynaklı üretimde maliyet düşürücü faktörlerin başında gelen otomasyon konusunda ROBOTİK çözümler üretmektedir. Modern simülasyon programları ile müşteriye özel robotik çözüm senaryoları üreterek, en etkin Robotik uygulamaları tüm sektörlere yaygın bir satış ve hizmet ağı ile sunmaktadır. 

MİSYONUMUZ

Kaynakları verimli kullanan

Çalışanların katılmı ve müşteri odaklılık ilkelerini amaç edinmiş

Kaynak sektöründe üstün kalitede ürün ve hizmet sunan

Çevreye duyarlı bir kuruluş olmak                     
 
VİZYONUMUZ

GEDIK KAYNAK A.Ş. yenilikçi kaynak ürün ve hizmetleri ile dünya çapında mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak suretiyle kaynak çözümlerinde küresel lider olmak gibi bir 21. yüzyıl vizyonu gütmektedir. Bu amaca yönelik olarak ürünlerde öncülük, pazarda öncülük ve insan merkezli yönetim anlayışı olarak özetlenebilecek üç ana özelliğin korunmasına çalışmaktayız ve bunun Gedik Grubu dahilindeki tüm çalışanların sorumluluk alması ve katılımını gerektiren iddialı bir vizyon olduğunun farkındayız.

Sorumluluk duygusu, dürüstlük ve kanunlara riayet temel değerlerimiz olmak üzere; rakipsiz servis paketleriyle desteklenen yüksek kaliteli ürün ve hizmetleri sunarak en çok tercih edilen kaynak çözümleri tedarikçisi olarak kalmak için kararlıyız.
 
ÜRÜNLERİMİZ: