Demiryolu katener sistemleri

(05.09.2014)

Armin Elektrik, yurt içi ve yurt dışı her türlü inşaat ve endüstriyel tesislerin elektrik tesisat ve donanımları ile bunlara bağlı iş kollarının gerektirdiği taahhüt işlerini üstlenmek ve bunların teminini sağlamak amacıyla 2000 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana iş yaptığı gerek şahıs gerekse tüzel kişilere, sağladığı kalite ve güven esasına dayanan çalışma prensibiyle sürekli gelişimini sürdürmekte ve büyümektedir.

Elektromekanik, enerji iletimi-üretimi, otoyol aydınlatma, enerji dağıtımı ve telekomünikasyon alanlarında yüklendiği yatırımlar için projenin hazırlanmasından, işletmeye alınmasına kadar ve bilahare bakımlarının yapılması dahil anahtar teslimi birçok projeye başarıyla imza atmıştır.

Elektrik mühendisliği hizmetlerinin yenilikçi ve lider kuruluşu olmayı vizyon edinmiş Armin Elektrik, işletmelerin elektrik ve otomasyon projelerinin oluşturulması, malzeme ve ekipman temini, üretim montaj, devreye alma ve bakımlarının yapılmasında her zaman değişim ve gelişim odaklı hareket eden mühendis ve diğer teknik kadrosuyla önemli projelere imza atmaktadır.

Ticari yaşamındaki deneyim ve itibarını arttırmak ve bunları daha geniş kitleler ile paylaşma yolunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Armin Elektrik, imalat ve taahhüt konuları ile ilgili her türlü yapı için elektrik projelerinin hazırlanması ve dokümantasyonu hizmeti vermekte, projelerin gerektirdiği mühendislik hesapları, tüm detay projeler, keşif özeti ve icmali, malzeme marka listesi, birim fiyat tarifleri ve teknik tasarım grubu tarafından hazırlanmaktadır.

Armin Elektrik, geçtiğimiz 13 yıl içerisindeki başarılarını önümüzdeki yıllarda arttırarak devam ettirecektir. Hedeflerini gün geçtikçe büyüten şirketimiz önümüzdeki yıllarda Yurt içi ve Yurt dışı piyasalardaki rekabet gücünü yaptığı işlerdeki kalite politikasından ve siz müşterilerimizin memnuniyetinden alacaktır.


Faaliyet Alanları

Armin Elektrik, imalat ve taahhüt konuları ile ilgili her tür yapı için elektrik projelerinin hazırlanması ve dokümantasyonu hizmeti vermekte, projelerin gerektirdiği mühendislik hesapları, tüm detay projeler, keşif özeti ve icmali, malzeme marka listesi, birim fiyat tarifeleri ve teknik şartnameler tasarım grubu tarafından hazırlanmaktadır.1. 154kV/27,5kV Katener Trafo Merkezleri

2. Posta Binaları

3. Direk Temel İnşaat İşleri

4. Direk Dikimi; Sabit Parça ve Portal Montajları

5. Geri Dönüş İletkeni ve Fider İletkeni Çekimi

6. Hertz Direk ve Trafo Montajı

7. Katener Montajı (Konsol ve Hoban, Portör ve Seyir Teli Çekimi, Pandülaj Montajı)Proje Birimi

Proje müdürlüğü olarak, kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör tarafından tesis edilecek elektrik tesislerinin, ulusal iletim veya dağıtım şebekelerine uyumlu olarak bağlanmasını, can ve mal emniyetinin sağlanmasını amaçlayarak elektrik tesislerine ait projelerin, 16 Aralık 2009 tarih ve 27.434 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Elektrik Tesisleri Proje Yönetmeliği mevzuat ve normlarına uygun yapılmasını sağlamaktayız. Her geçen gün, kadrosunu kalifiye teknik elemanlar, yazılım ve donanımlarla güçlendiren şirketimiz; elektrik iletim ve dağıtım şebekelerinde işletme ve tesis yapan tüm sektörlere, ilgili yönetmelikler, mevzuatlar ve teknik standartlara uygun elektrik proje hizmetleri yaparak, proje üretiminde lider olmak için çalışmaktadır.

Demiryolu Katener Projeleri:

1-ANKARA-İSTANBUL ARASI YÜKSEK HIZLI TREN YG/AG PRJ

2-ANKARA BAŞKENTRAY- SİNCAN TCDD YG/AG ELEKTRİK PRJ.

3-YÜKSEK HIZLI TREN YOZGAT-SİVAS YG/AG PRJ

4-TCDD KAYSERİ KUZEY GEÇİŞİ YG/AG ELKTRİK PRJ.

5-GEBZE KESEKÖY YÜKSEK HIZLI TREN YG/AG PRJ.

6-ANKARA TANDOĞAN -KEÇİÖREN METROSU 2000 kVA YG/AG

7-ANKARA-İSTANBUL YÜKSEK HIZLI TREN (YHT) PROJESİ II ASAMA KÖSEKÖY-VEZİRHAN (I.KISIM) VEZİRHAN-İNÖNÜ(II.KISIM) ESKİŞEHİR KARAGÖZLER 154 KV TRAFO MERKEZİ YENİDEN İNŞAASI

8-TCDD İŞL. GEN. MÜD. ANKARA-İSTANBUL HIZLI TREN I-II ETAP PROJESİ YG/AG ELEKTRİK VE TELEKOMÜNİKASYON TESİSLERİ DEPLASESİİletişim:
Armin Elektrik Sanayi ve Tic. A.Ş.
Adres: Horasan Sk. No:28/4-5 G.O.P.
Çankaya / Ankara 06700 TÜRKİYE
E-mail: [email protected]
Web: www.armin.com.tr
Tel: 0 312 447 54 53
GSM: 0 541 644 94 82
Fax: 0 312 447 54 68