Demiryolu araçları yıkama sistemleri

(13.06.2013)

Tren yıkama ve depo sistemleri

Alcer Makine

Su Teknolojileri Ekipmanları ve Arıtma – Geri Kazanma Tesisleri sektöründe son teknolojileri en yüksek kalite anlayışı ve mühendislik bilinci ile ekonomik olarak üreterek en değerli hayat kaynağımız olan suyun bilinçsizce tüketilmesini önlemek ve tekrar kullanıma sunulmasını sağlamak ana ilkemizdir.
 
Ülkemizin gün geçtikçe artan su sıkıntısını sunduğu teknolojiler ile doğru kullandıran ve hizmet verimliliği açısından farklı ,kurumsal kimliğe sahip,sürekli gelişmeye açık,mühendislik bilincini ülkemize katkıda bulunmak için kullanan , bir şirket olmak temel hedefimizdir.
 
MİSYONUMUZ
 
Sektöründe üstün mühendislik tecrübesine dayanan öncü ve yaratıcı çözümlerimizle meslek ilkeleri , müşteri ve çalışanlarımızın memnuniyetini ön plana alarak hizmet kalitesini sürekli olarak yükseltmektir.
 
DEĞERLERİMİZ
 
· Yaratıcılık,
 
· Güvenirlik,
 
· Şeffaflık,
 
· Esneklik,
 
· Çözümcülük,
 
· Maliyet bilincine sahip mühendislik,
 
· Takım Ruhumuz
 
ŞİRKETİMİZ
 
Firmamız sektöründe uzun süre çalışmış tecrübeli mühendis ve teknisyenlerden oluşan 10 kişilik kadrosu ile 2007 yılında faaliyetine başlamıştır.
 
Amacımız, sektörümüzdeki son teknolojiyi en yüksek kalite ve mühendislik bilinci içinde optimum çözümlerle ülkemize taşımak, ülkemizin sektörümüzdeki tüm bu ilerlemelerden gelişmiş ülkelerle eş zamanlı faydalanmasını sağlamak ve teknolojik açıdan daima dinamik kalmaktır.

 
ŞİRKETİMİZİN ANA İŞTİGAL KONULARI
 
ARAÇ VE EKİPMAN YIKAMA MAKİNALARI VE SİSTEMLERİ :
 
Her türlü taşıt , otomobil,dolmuş,minübüs,kamyon,tır,şehir otobüsleri, metro araçları, tren vb. taşıtlar ve endüstriyel her türlü ürünün ve benzeri ekipmanların yıkanmasını sağlayacak PLC kontrollü tam otomatik her türlü makinaların üretilmesi,
 
SU VE ATIKSU ARITMA TESİSLERİ :
 
Araç yıkama makinaları- basınçlı yıkama istasyonlarında oluşan yıkama sularının arıtılması için betonarme ve çelik konstrüksiyon paket arıtma tesisleri
 
İçme ve kullanma suyu hazırlama tesisleri,
 
Paket yağ ayırma üniteleri,
 
Su yumuşatma tesisleri ,
 
Su dezenfeksiyon tesisleri,
 
Evsel atıksu betonerme ve çelik konstrüksiyon paket arıtma tesisleri,
 
Endüstriyel atıksuların arıtılması için inşai ve paket tip çelik konstrüksiyon arıtma tesisleri,
 
Başarımızın sırrı; çevreye, ülkemize, yüksek teknolojiye, işimize ve en önemlisi insana olan büyük inanç ve sevgimizdedir.
 
Kuruluşumuz ISO EN 9001:2008 belgeli olup bütün proseslerinde kalite yönetim sistemini hazmetmiş ve başarıyla uygulayan bir kuruluş olarak ilerlemektedir.

Firmamız Tren Yıkama ve  atıksu arıtma sistemlerinde CE deklerasyonuna sahip olup demiryolu depoları bakım ekipmanları ile ilgili olarak CYCLOSYSTEM/Singapore firmasının Türkiye distribütörüdür.

Ürün ve çözümlerimiz için tıklayınız.

 


 
Alcer Makine-Tren yıkama ve depo sistemleri
Tel: +90 232 281 68 50
Fax: +90 232 281 68 52
Email: info&alcermakina.com
www.alcermakina.com
İZMİR / TURKEY