Bozlu Holding

(14.10.2014)

Bozlu Holding bünyesindeki, Epsilon-NDT Endüstriyel Kontrol Sistemleri

Epsilon-NDT Endüstriyel Kontrol Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak 1993 yılından beri tahribatsız  muayene alanında uzman; tecrübeli ve deneyimli kadrosuyla, kaliteden ödün vermeden  bilimsel çalışmalarına devam etmektedir.

Sektörünün   dünyada öncü firmalarını Türkiye    ve   Ön Asya ülkelerinde başarı ile temsil etmektedir.

Bu alanda teknolojinin en uç uygulamalarının yapıldığı havacılık, askeri uygulamalar, demir yolları, otomotiv, petrol ve doğalgaz hatları, rafineri tesisleri, demir çelik ve döküm endüstrisi gibi alanlarda, kısacası üretimin olduğu tüm sektörlerde, standartların gerektirdiği kalite denetiminde gerekli cihaz, donanım ve müşteri odaklı özel çözümleri sağlamaktadır.

Ülkemizin sağlık ve teknoloji alanının öncü gruplarından Bozlu Holding bünyesinde bulunan Epsilon NDT Endüstriyel Kontrol Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2004 yılı sonu itibarı ile ürün grubuna Demiryolu alanında kullanılan cihaz ve ekipmanları  da  eklemiş bulunmaktadır.

Bu alanda kullanılan ultrasonik tekerlek ve aks kontrol sistemleri, profil ölçüm cihazları, tekerlek, aks, GE, GM lokomotif yedek parçalarını ürün yelpazesi içerisindedir.

Vizyonumuz

Ülkemizin Avrupa Birliği’ne giriş sürecinde endüstriyel alanda yapılmakta olan dönüşümlere paralel olarak NDT (Tahribatsız Muayene Uygulamaları) çalışmalarının, üretimin olduğu bütün sektörlere yaygınlaştırılması konusunda çalışmalarını kararlılıkla devam ettirmektir.

Misyonumuz

Epsilon NDT; üretimde yüksek kalite standartlarının hayati önemini bilmekte olup, bu alanda müşterilerimizin üretim ve ürünlerinin kalitesinin arttırılması için gerekli uygun muayene yöntemlerinin belirlenmesini ve hayata geçirilmesini kendine misyon edinmiştir.

Ürünler için tıklayınız.

Epsilon-NDT Endüstriyel Kontrol Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Adres:  19 Mayıs Mahallesi Dr. Şevket Bey Sokak Polat Çiftçiler Apt. 3/A.B
34360 Şişli / İstanbul
Telefon: +90 (212) 219 03 73
Faks: +90 (212) 219 03 84
E-posta: [email protected]
Web: www.epsilon-ndt.com