AURA Tam Otomatik Ultrasonik Tekerlek Muayene Sistemi

(14.10.2014)

AURA Tam Otomatik Ultrasonik Tekerlek Muayene Sistemi

Trenden sökülmüş olan tekerlek setinin yatay, dikey, ve hacimsel hatalarının ultrasonik muayenesi yapılır. Muayenelerde Ultrasonik ve Edyy current yöntemi kullanılmaktadır.

İçi Boş Aks Ultrasonik Muayene Sistemi

İçi boş akslardaki çatlakların teşhisi için  tam otomatik ultrasonik muayene sistemidir. Tekerlek setinin tren üzerinden sökümüne gerek olmadan muayene işlemi yapılır. Gelişmiş yazılımı sayesinde hatalı akslar sistem tarafından otomatik olarak belirlenerek olası operatör hatası engellenmektedir.

İçi Dolu Aks Ultrasonik Muayene Sistemi

İçi dolu akslardaki çatlakların teşhisi için  yarı otomatik ultrasonik muayene sistemidir. Tekerlek setinin tren üzerinden sökümüne gerek olmadan muayene işlemi yapılır. Gelişmiş yazılımı sayesinde hatalı akslar sistem tarafından otomatik olarak belirlenerek olası operatör hataları engellenmektedir.AFIWEB Tam Otomatik Ultrasonik Tekerlek Muayene Sistemi


Tren tekerleklerindeki çatlakların tren üzerinden sökülmeden güvenli ve sistematik bir şekilde muayenesini sağlayan sistemdir. Geliştirilmiş yazılım sayesinde veri saklama raporlama ve tekrar gözden geçirme işlemleri yapılabilmektedir.

Epsilon-NDT Endüstriyel Kontrol Sistemleri SAN. ve TİC. A.ŞAdres: 19 Mayıs Mahallesi Dr. Şevket Bey Sokak Polat Çiftçiler Apt.
3/A.B 34360 Şişli / İstanbul
Telefon: +90 (212) 219 03 73
Faks:  +90 (212) 219 03 84
E-posta: [email protected]
Web: www.epsilon-ndt.com